Başarı Hikayeleri
Başarı Hikayeleri
Başarı Hikayeleri

Doğuş Otomotiv

 

Doğuş Otomotiv Yedek Parça & Depo Dağıtım Operasyonları Yöneticisi Cem Bulu, bayi bazında dağıtımı daha az iş gücü, daha çok verim ve minimum hata ile çözmek için tercih ettikleri Sorter Sistemini açıkladı.

 

3 yıldan uzun süredir Sorter Sistemi ile depo ve lojistik alanında başarılı bir operasyon yürüten Doğuş Otomotiv, birçok alanda faydasını gördüğü sistemden oldukça memnun.

E-Bebek

“En büyük ürünü de, en küçük ürünü de aynı sorter üzerinden kaydırabiliyoruz.”

 

E-Bebek Depo ve Dağıtım Müdürü Mustafa Arslan bir buçuk yıl süren toplantılar sonunda tercih ettikleri Sorter Sistemi ile farklı boyutlarda 3.300 çeşit ürünü rahatça ayrıştırabildiklerini anlattı.

 

E-Bebek henüz ürünlerinin henüz %40’ı için kullandığı Sorter Sisteminin performansından duydukları memnuniyet sebebiyle, çok kısa süre içinde bütün ürün gruplarında bu sistemi kullanmayı amaçlıyor.

Samson

“ILA’nın sunduğu proje sonrasında depo inşaat projemizi yeniden çizdik.”

 

Samson Fabrika Müdürü Orkan Arıkan fabrika inşaatlarının yapımı sırasında ILA’nın sunduğu proje sonrası inşaatta büyük değişiklikler yaptıklarını anlattı.

 

AS-RS çözümleri ile fabrikada minimum iş gücü ile tamamen bilgisayar kontrollü bir sistem yaratan Samson, tam doğruluk ve yüksek verimlilik sağlayan sistemden çok memnun.