Eğitim

ILA, kurup devreye aldığı sistemlerin, değişen müşteri ihtiyaçları ya da değişen ekiplere göre; performansını kaybetmeden çalışmasını hedefler :

 

Yeni Personel Eğitimleri

Deponuzda ya da fabrikanızda, sistemi kullanan ve hatta sisteme teknik veren ekipler zaman zaman değişebilir. ILA Teknik Servis birimi istek ve çağrı üzerine belirli gruplar halinde yeni kullanıcılara ‘’Kullanıcı Eğitimi’’ ve ILA uzaktan destek birimiyle iletişime geçecek olan teknik ekibe de ‘’Önleyici Teknik Servis Desteği’’ eğitimi verebilir.

 

Bilgi ve fiyat almak için : sales@ilatr.com 

 

Sistem Kontrol ve Eğitimleri

Son müşterinin talep ve ihtiyaçları artık çok dinamik. Sürekli gelişen ve değişen dünyada kullandığınız sistemlerin de yenilenmesi, genişletilmesi gerekebilir. Giriş ve çıkış konveyörlerin uzatılması, ana konveyör hatlarının kapasitesinin yükseltilmesi, IWS sistemine yeni modüller eklenmesi gibi talepleriniz için sistem kontrolü ve buna bağlı eğitimleri ILA Teknik Servis biriminden talep edebilirsiniz. Yeni ihtiyaçlarınızı dinleyen ve sistemi buna göre kontrol edecek ILA Teknik Servis birimi size en uygun çözümle gelecektir.

Bilgi ve fiyat almak için : sales@ilatr.com 

 

IWS Yazılım Eğitimleri

Yazılımlar dinamik ve sürekli değişen yapılardır. Otomasyon sisteminizi verimli şekilde kullanmanın yolu yazılımları etkin kullanmak ve yönetmekten geçer. ILA Teknik Servis birimi, uzaktan ya da yerinde vereceği kullanıcı eğitimleriyle, sisteminizin performansını arttırmanıza destek olur.

Bilgi ve fiyat almak için : sales@ilatr.com