Servis ve Destek

Hizmet verdiğimiz her konuda, müşteriyle yapılan anlaşma kapsamında veya müşterinin ihtiyaç duyduğu her anda, geniş ve kapsamlı servis ve destek hizmeti vermekteyiz. Özellikle yazılımla ilgili konularda, firmamızın kendi yazılımı olması dolayısıyla konusunda uzman teknik danışmanlarımızla hızlı, etkili ve en önemlisi ucuz çözümler sunmaktayız.

Online Hizmet

Müşteriyle kurulacak olan online bir hat üzerinden karşılaşacağınız sorunların acil çözümleri için teknikerlerimiz 7/24 servis ve destek hizmeti sunmaktadır.

BAKIM

Uzaktan Bakım

Kurulacak olan online hat üzerinden teknikerlerimiz, sisteminizin durumunu gözlemleyebilir ve analiz edebilirler. Böylece oluşabilecek muhtemel hataları inceleyerek elimine edebilirler. Bunun yanında, sistemle ilgili yazılım güncellemelerinin yapılması gerektiği zamanlarda uzaktan erişim yardımıyla bu güncellemeler gerçekleştirilir.

Periyodik Bakım

Anlaşma kapsamında belirlenen periyotlarda, sistemin mümkün olan en üst seviyede çalışmasını sağlamak amacıyla önleyici bakım hizmeti sunmaktayız. Bu bakım kapsamında teknikerlerimiz ve diğer ilgili personelimiz sisteminizi yerinde inceleyerek yapılması gereken bakım aşamalarını gerçekleştirir ve sonuçlarını bir rapor halinde sizlere sunarlar.

Yedek Parça

Müşterilerimizin sahip oldukları sistemin büyüklüğüne bağlı olarak ihtiyaç duyulması halinde kullanılmak üzere belirli bir oranda yedek parça stoğu bulundurulmaktadır. Gerektiğinde bazı parçaların değişimiyle ilgili müşterilerimizin teknik ekibine detaylı bilgi ve eğitim de verilmektedir.

Optimizasyon

Sürekli değişen ve gelişen pazar ihtiyaçları, gelişmeye devam eden bir konsepti de beraberinde getirir. Periyodik olarak sizlere pazardaki rekabet gücünüzü attırmanız için aşağıdaki work-shop hizmetlerini sunuyoruz:

  • Varolan ve devam eden lojistik süreçlerinizin optimizasyonu
  • Gelecekteki lojistik ihtiyaçlarınızın planlanması