Hedefimiz her bir müşterimiz için, rekabette onları bir adım öne çıkaracak iç lojistik çözümlerini sunmak.  

 

İşte bu prensipler doğrultusunda, işinize özel depo ve malzeme dolaşım çözümleri üretiyoruz.

 

Yeni ekonominin doğurduğu bir gerçek var. Özellikle üretim yapan şirketler her türlü süreçlerinde maksimum verimliliği sağlamak zorundalar. Doğru işi üretmek ve sunmak için iç lojistik yönetimi işin merkezinde yer almaya başladı. Özellikle rekabetçi sektörlerde sağlanan en ufak verimlilik yeni müşteriler, müşteri sadakati ve yüksek kârlılıklar olarak geri dönüyor. Biz de İLA ailesi olarak işinize verim ve fayda sağlamak için size özel, akıllı depo ve malzeme dolaşım otomasyon çözümlerimizle yanınızdayız.

 

Çözüm demişken… ILA, tam anlamıyla sistem entegrasyonu yapan bir hizmet sağlayıcıdır. Partnerleri üzerinden aldığı ürünlere, kendine ait, yerli makina ve depo yönetim yazılımları ekleyerek size komple bir sistem kurar, bakım ve servis hizmetlerini sağlayarak, çözüm ortağınız olur.

 

Sistem entegrasyonu…Ama önce sizi dinlemeli ve tam olarak anlamalıyız. Çünkü, işinizi anladığımızda üreteceğimiz sistem eşsiz oluyor. Benzeri olmayan, ama bir o kadar da kendini ispatlamış çözümlere odaklanıyoruz. Çünkü her sektörün, her markanın ayrı ihtiyaçları var. Bunları anlayıp, özel ve sonuç odaklı sistemleri oluşturmak işimize kattığımız en büyük değer. Üç doğrunun bir büyük iş yaptığına inanıyoruz. Doğru ürün, doğru zaman ve doğru yer. İşte bu formülle işinizin büyümesi ve süreçlerin iyileştirilmesi için uğraşıyoruz. Kullandığımız bütün ürünlerde kalite standardımızı en üst seviyede tutuyor, yerel devlere, ulusal markalara, global oyunculara dünya kalitesini, yerel iletişim üstünlüğüyle sunuyoruz.

 

Küresel know how ve ürün kalitesini, yerel iletişim yeteneğimizle birleştirerek, her fikir, düşünce ve sorunuza anında yanıt veriyoruz. Bilgi, ekip ruhu, çok çalışmak ve bir tutam sihirle işinize değer katıyoruz. Her an iletişimde kalmak dileğiyle.

Formu doldurup E-Mail gönderin uzman ekibimiz sizi arasın

Bize +90 532 1111 452

numaralı telefonumuzdan ulaşın